WSPÓŁPRACA

3/01/2016

WIJEMY GNIAZDKO

Od jakiegoś czasu myśleliśmy z Ł intensywnie o zamieszkaniu razem. Moje studia w Krakowie miały nas przybliżyć do siebie, i ułatwić spotykanie się, niestety docelowo nic  z tego nie wyszło ale to temat na dłuższy wpis. Kalkulowaliśmy koszty mieszkania w dużym mieście. W młodym wieku pomimo wielkich chęci ciężko jest sobie pozwolić na kupno mieszkania na własność co jest najwygodniejszą i w późniejszym czasie okazuje się najlepszą opcją. Wynajem jest także kosztownym pomysłem. Dlatego też postanowiliśmy zacząć remontować sobie piętro w domu Ł. W zasadzie jest to wysokie poddasze, piękne, jasne przestronne wnętrze z widokiem na lotnisko. Można powiedzieć, że mieszkanie jak marzenie. Teraz zaczęliśmy fazę wstępną, rozmawialiśmy z architektem na temat zagospodarowania przestrzeni, nowoczesnych rozwiązań. Mamy bardzo fajny plan i nadzieje, że uda nam się go w niedługim czasie zrealizować. Po co robię ten wpis ? Po co to wszystko tutaj wrzucam ? Zdjęcia surowych ścian nie są ciekawe, tak domyślam się, chcę jednak, a nawet postawiłam sobie taki cel, i to mnie motywuje, aby za jakiś czas wrzucić zdjęcia tego samego pomieszczenia gotowego do zamieszkania.
2 komentarze:

 1. Niestety teraz najgorszy etap wykończenie. Sama wiem jak to jest buduje dom i niestety dla młodych ludzi zero pomocy. Młodym ludziom ciężko jest kupić mieszkanie a co dopiero wybudować dom. Trzymam kciuki by wszystko się udało;).
  Zapraszam do siebie Thedorotka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety... jeszcze duużo pracy musimy włożyć zeby dalo sie tam zamieszkać :) ale jestesmy bardzo pozytywnie nastawieni, powoli małymi krokami bedziemy sobie wykanczac :) nie dziekuje zeby nie zapeszyc :)

   Usuń