WSPÓŁPRACA

6/15/2016

KOSZULOWY OOTD * NIESFORNE ÓSEMKI * PRACA... DUŻO PRACY

Dawno miałam się zabrać za ten post. Stylizacja z koszulą Sheirt czeka na publikację już ok. 2 tyg. Więc to dziś jest jej dzień. :) Nie lubię stwierdzenia "lepiej późno niż wcale" bo brzmi ono dla mnie lekko olewająco ale do tej sytuacji pasuje jak ulał. Ostatnio mam w życiu dość ciężki czas... głównie jest to związane z moimi "zębami mądrości", które nie dają o sobie zapomnieć... tak więc nadszedł czas aby się z nimi raz na zawsze pożegnać. Do tego ciężko pracujemy z Ł. Pracujemy nad przyszłością i na przyszłość. Niedługo pojawi się tutaj post z dodatkami do mieszkania, które powoli nabywamy :) Życie 23latki nie jest łatwe. To burzliwy czas, a zarazem taki piękny. Nic nie jest pewne, wszystko jest zagadką. Tak naprawdę w każdej chwili można zmienić cały plan na życie. Kiedy jak nie teraz ? Można z dnia na dzień zdecydować, że chce się zmienić miejsce zamieszkania, że chce się zmienić kolor włosów czy pracę. Kocham zmiany !

Co do stylizacji. Która kobieta nie lubi męskich koszul... Są luźne i wygodne. W poniższej stylizacji jak widać na zdjęciach pokazałam jak na codzień lubię nosić białą elegancką koszulę.
Lekki nieład, luźno podwinięte mankiety, z czarnymi wstawkami, luźno założony krawat, do tego klasyczne ciemne rurki, czarne szpilki i czarna torebka. Wygoda i elegancja w miejskim stylu. Niedługo pojawi się stylizacja z tą samą białą koszulą w bardzo eleganckim, biznesowym wydaniu :)

Mam tak dużo zaległości... dwa małe ząbki, a psują plany tak bardzo. Czy macie jakieś doświadczenia ze złośliwymi ósemkami ? :)
Koszula - http://sheirt.pl/ 

na stronie Sheirt znajdziecie zarówno damskie jak i męskie koszule, w różnych wydaniach, duży wybór wzorów i kolorów. Zwróćcie uwagę na damskie koszule, w męskich fasonach, które dodają stylizacji elegancji oraz miejskiego luzu :)


Spodnie - BERSHKA 


standardowo, nie rozstaje się z nią, pasuje do WSZYSTKIEGO. To mój zdecydowany ulubieniec i MUST HAVE na lato :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz