WSPÓŁPRACA

8/02/2016

DODATKI * MIESZKANIE

Tego jeszcze nie było. Recenzja szklanych miseczek. Muszę o nich napisać bo są genialne ! Jakiś czas temu zorganizowaliśmy z Ł wielkie pudełko, do którego wkładamy rzeczy które mogą nam się przydać w nowym mieszkaniu. Dlatego też od czasu do czasu będę tutaj pisała o dodatkach do mieszkania, które według mnie świetnie się spisują. Pierwszą taką rzeczą jest drewniana taca ze szklanymi miseczkami. Jej zastosowanie w naszym przypadku widzicie na zdjęciach. Tego typu miseczki są idealnym rozwiązaniem podczas spotkań ze znajomymi, grilla, przyjęcia urodzinowego. Można włożyć do nich sałatki, sosy, przekąski, owoce, czy wsypać cukierki. Przepięknie się prezentują, a do tego wszystko mamy w jednym miejscu na stole. Drewniana deseczka na bokach ma wyprofilowane wgłębienia, które pozwalają łatwo podnieść ją ze stołu oraz przenieść w inne miejsce.

Jeśli planujecie budowę domu, kupno bądź wynajem mieszkania to polecamy sposób z pudłem, do którego wkładamy różne rzeczy. Talerze, miseczki, sztućce, serwetki, dodatki są potrzebne kiedy wprowadzamy się do nowego miejsca, zwłaszcza jeśli jest to nasze pierwsze samodzielne mieszkanie, warto więc pomyśleć o tym wcześniej i sukcesywnie kupować tego typu rzeczy tak aby wydatki na nie nie skumulowały się w jednym czasie, bo później okazuje się, że przy wydatkach jakie pochłania aranżacja mieszkania, finalnie wystarczy tylko na jednorazowe kubki i papierowe talerzyki :) 


Zapraszam do sklepu http://www.kupszklo.pl/ tutaj kupicie miseczki, o których pisałam oraz wiele innych fajnych dodatków do domu czy mieszkania. 

1 komentarz: