WSPÓŁPRACA

10/12/2016

TON SAC * JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ WALIZKĘ ? * DLACZEGO POSIADANIE WALIZKI KABINOWEJ JEST WAŻNE ?

Każda osoba, która kocha podróże i często zwiedza różne miejsca korzystając z usług lini lotniczych na pewno wie jak ważne jest posiadanie walizki kabinowej. 

Co to takiego walizka kabinowa ? 
Walizka kabinowa to walizka, którą zabieramy ze sobą do samolotu. Wiele linii lotniczych posiada w swojej ofercie tanie bilety samolotowe, promocyjne ceny, bilety "last minute", bilety za 1zł, To świetna opcja na podróżowanie, tanio, szybko i wygodnie. Jedyną wadą takich ofert jest fakt, że mamy ograniczony bagaż. Przeważnie jego wielkość sprowadza się do wymiarów takiej właśnie walizki. Jeśli lubisz podróżować koniecznie zaopatrz się w dobrą walizkę. 
Ważną kwestią w szybkim i tanim wylocie jest dobra organizacja rzeczy, które musimy ze sobą zabrać. Mamy ograniczoną przestrzeń ale też wiele różnych przedmiotów codziennego użytku bez których nie wyobrażamy sobie wyjazdu nawet do innego miasta, a co dopiero kraju. 

Mój wybór ?
Osobiście stawiam na oryginalność i właściwie jednym tropem idąc bezpieczeństwo. Wiele słyszałam o zagubionych na lotniskach walizkach. I mimo iż kabinówkę mamy zawsze przy sobie nigdy nie wiadomo czy spotka nas podobna sytuacja. Dlatego też warto wybierać walizki w oryginalnych wzorach, kolorach, tak aby rzucały się w oczy i wyróżniały spośród wielu innych. 
Dla kobiety walizka to coś więcej niż tylko sposób przewożenia ze sobą rzeczy. Traktujemy walizkę dokładnie tak jak torebkę. Ważne jest aby była ona kobieca, elegancka, zgrabna, lekka. :) I tutaj nasze wymagania można wymieniać w nieskończoność. Rozglądając się za odpowiednią dla siebie walizką trafiłam na stronę marki Ton Sac (http://tonsac.pl/). Oferta marki jest zaskakująca, torebki, kosmetyczki, torby podróżne i walizki w niespotykanych wzorach, wykonane z prawdziwego gobelinu. Poniżej wrzucam zdjęcia mojej walizki wraz ze zbliżeniami przedstawiającymi najwyższą jakość wykonania. 


Mój wybór padł na walizkę kabinową Ton Sac 'Prairie' - SMALL.
Znajdziecie ją tutaj -> KLIK !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz