WSPÓŁPRACA

7/22/2016

KAILAS - HIMALAJSKIE ZIOŁA W TUBCE

Niedawno otrzymałam od firmy Ayurwedik do testów krem z ziół himalajskich na problemy skórne. Po przeczytaniu na stronie marki opisu produktu stwierdziłam, że może on być odkryciem roku 2016. Jest on polecany przy pielęgnacji skóry trądzikowej, łojotokowej oraz skóry z przebarwieniami z którymi ciągle walczę. Dodatkowo krem łagodzi skutki otarć, ukąszeń owadów i podrażnień po goleniu czy depilacji. To jednak nie wszystko co potrafi. Ma zastosowanie także przy łuszczycy, hemoroidach, grzybicy, kurzajkach, oparzeniach, odleżynach i opuchnięciach. Osobiście nie mam żadnego z tych problemów, jednak szerokie zastosowanie kremu wydaje się być idealnym i kompleksowym rozwiązaniem podczas wakacyjnych wyjazdów, szczególnie teraz, latem kiedy nasza skóra narażona jest na ukąszenia owadów, oparzenia, otarcia oraz przebarwienia posłoneczne. Pierwszą próbę krem przeszedł pomyślnie, został zastosowany na otarcia na kostkach powstałe przez niewygodne buty. Przyspieszył gojenie się małych ranek, ładnie zregenerował skórę. Ma dość zwartą konsystencję.

Skład kremu: Cocos Nucifera Oil, Shorea Robusta Resin, Santalum Album Oil, Camphor, Azadirachta Indica Leaves Extract, Tribulus Terrestris Fruit Exctract, Cynodon Dactylon Exctract, Cissampelos Pareira Bark Extract, Calcium hydroxide, Aqua

Link do strony gdzie można zamówić krem i dowiedzieć się o nim czegoś więcej : http://ayurvedik.pl/produkty/1 komentarz: