WSPÓŁPRACA

9/22/2016

VICTORIA VYNN * PAZNOKCIE HYBRYDOWE

Dziś post poświęcony hybrydom. Od grudnia 2015 roku nie miałam na swoich paznokciach zwykłego lakieru. W przerwach pomiędzy hybrydami zostawiam paznokcie naturalne i daje im trochę "odpocząć". Tym sposobem nie są ani trochę zniszczone. Testowałam już lakiery hybrydowe kilku firm jednak te, którym poświęcam dzisiejszy wpis są wyjątkowe. Super kremowa konsystencja, przepiękne kolory, doskonałe krycie, i top dzięki któremu paznokcie pięknie się błyszczą. 
Kolor którym dziś pomalowałam paznokcie to 005 Powdery Rose. Idealny na aktualną porę roku, nie jest jeszcze całkiem jesienny ale nie jest też letni. Klasyczny, elegancki, uniwersalny, pasujący do wszystkiego. 
Plusem lakierów Victoria Vynn jest pędzelek, z którym praca sprawia dużą przyjemność. Za jego pomocą można bardzo precyzyjnie nałożyć lakier równo na całą płytkę paznokcia. Minusów nie zauważyłam. Trwałość nadal sprawdzam. 

Cena lakierów to 28zł
Baza 28zł
Top 28zł
Silikonowa mata 25zł 

W matę warto zainwestować, świetnie się czyści, łatwo przechowuje dlatego, że jest elastyczna, napisy się nie ścierają. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz